טיפים

בקרת שכפול

כ – 30% מהפריצות לבתים מתבצעות עם מפתחות ששוכפלו מבלי שבעליהם ידעו על כך. פתרונות הנעילה עם בקרת השכפול מתוצרת מולטילוק מקשים על החשיפה לסכנה זו. מדובר בפתרונות נעילה מתוחכמים ומקוריים, עליהם רשומים או הוגשו לרישום פטנטים בישראל ובארצות רבות בעולם. המפתח מסופק עם כרטיס בקרת שכפול המאפשר למנעולן מורשה מולטילוק, ודורש ממנו, לשכפל את המפתח באמצעות כרטיס השכפול, ואוסר עליו לשכפל את המפתח מהמפתח עצמו.

פורץ תמיד יעדיף לפרוץ דלת עם מנעול אחד פחות

ההמלצה: הוסיפו מנעול עליון “מולטילוק” למנעול המקורי של הדלת. לעומת הדלתות של השכנים מדובר בהבדל משמעותי לטובתכם. זה בדוק. לא רוצים להוסיף מפתח נוסף לצרור? אין בעיה, במולטילוק אפשר לעשות מפתח אחד משותף לשני המנעולים.

 נכנסים לדירה חדשה או משופצת? תחליפו את המנעולים

בעלי מקצוע שונים עבדו בדירה והשתמשו במפתח. אתם לא יודעים מי מהם הגון ומי לא. יכול להיות שהמפתח שוכפל והגיע לידיים הלא נכונות ועכשיו זה עניין של זמן עד אשר הדירה “תזכה לביקור”.
המלצה חמה: תוודאו שזה לא יקרה לכם.

 מנעולים נחותים תמיד מתקלקלים

בכל הקשור לפתרונות נעילה זולים, המשמעות של תקלה או קלקול הוא שהלקוח “תקוע” מחוץ או בתוך הבית. בכל מקרה הוא נמצא במצב של אי נוחות ולחץ.

למולטילוק יש פתרונות איכותיים המנסים למנוע מצבים מהסוג הנ”ל.

 מנעולן הוא איש המפתח

בכל הקשור לפתרונות נעילה אין תחליף למנעולן מקצועי ואמין. זה חוסך זמן וכסף בקניה ומעניק שקט נפשי בשימוש. אל תקנו פתרונות נעילה מכל אחד.

וטיפ: אמינות היא מילת המפתח.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

דילוג לתוכן