צילינדרים

צילינדרים מבית מולטילוק
המפתחן מוכרים ומתקינים צילינדרים איכותיים ומשכפלים מפתחות בירושלים.
מולטילוק מייצרת מגוון רחב של צילינדרים מקוריים וחדשניים, המוגנים, בחלקם, בפטנטים הרשומים בישראל ובמדינות רבות בעולם, המספקים מענה לדרישות בטחון גבוהות עבור מוסדות, בתי עסק ומסחר, תעשייה ובתי אב בכל העולם. הצילינדרים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים המתאימים לדלתות מגורים, חדרים, מגירות, תאי דואר, מכונות ועוד יישומים רבים, הדורשים רמת ביטחון גבוהה. כל זאת, בהתאמה לתקנים בינלאומיים מחמירים, ובדגש על הגברת השליטה ובקרת שכפול.

הצילינדרים מבית מולטילוק מסופקים על-ידי המפתחן עם מפתחות מולטילוק המקוריים העשויים ניקל סילבר, סגסוגת אמינה המשמשת כנגד התבלות או כיפוף מפתחות.

צילינדרים מבית YALE

Yale® מציעה צילינדרים בפרופיל אירופאי עם מפתח שטוח וצילינדרים משוננים במגוון מידות אורך. מגוון הצילינדרים של Yale® מתאים למגוון רחב של מנעולים ודלתות במגוון גימורים ואפשרויות.

צילינדרים Smart
עדכני יותר!בטוח יותר! עמיד יותר! צילינדר Yale® Smart מספק רמה גבוהה יותר של ביטחון. הצילינדר מכיל מנגנון ייחודי, החרוט בדיוק רב, הכולל שקע אובלי ופין בתצורה ייחודית.
הצילינדר הוא בעל עמידות גבוהה בפני קידוח, פטנטים רשומים ומיוצר עפ”י הסטנדרטים המחמירים של חברת מולטילוק.

המפתחן מבצעת מערכות אחידות, כלומר מספר צילינדרים המופעלים על ידי אותו מפתח או מערכות מאסטר.

צילינדרים משוננים
צילינדרים לדלתות פנימיות ולדלתות עץ. ניתן להשיג במגוון מידות. ניתן לבצע מערכות אחידים, כלומר מספר צילינדרים המופעלים על ידי אותו מפתח.

דילוג לתוכן