שירותים

תחום המגורים
חברת המפתחן פועלת בתחום המנעולנות בירושלים ומספקת מגוון מוצרים ושירותים למגורים. לקוחותינו אשר חיפשו ומצאו מנעולן בירושלים, נהנים משירות ברמה גבוהה הכולל: שכפול מפתחות מגוון, מכירה והתקנה של צילינדרים מכאניים, שירותי פריצת דלתות בירושלים, קידוד ושכפול שלטים לחניונים בירושלים ואספקה של מגוון עשיר של מנעולי תליה.

תחום הרכב
חברת המפתחן פועלת בתחום מנעולנות הרכב בירושלים ומספקת מגוון מוצרים ושירותים לכל סוגי הרכב. לקוחותינו אשר חיפשו ומצאו מנעולן בירושלים, נהנים משירות ברמה גבוהה ומומחיות ייחודית הכוללת: שכפול מפתחות לכל סוגי הרכב, שכפול שבבי אימובילייזר, מבחר עצום של פתרונות שכפול שלטים לרכבים בירושלים, תיקון מנגנוני נעילת דלתות לרכבים כולל מערכות נעילה מרכזית.
כמו כן המפתחן מבצעת פריצת רכבים בירושלים ללקוחות אשר רכבם ננעל.

תחום המוסדי
חברת המפתחן פועלת בתחום המנעולנות למוסדות וארגונים בירושלים ומספקת מגוון מוצרים ושירותים למלונות, בתי דיור מוגן משרדים ועוד. לקוחותינו אשר חיפשו ומצאו מנעולן בירושלים, נהנים משירות ברמה גבוהה הכוללת: שכפול מפתחות מגוון, התקנת דלתות עם נעילות חכמות, התקנה ומכירה של סדרות מנעולים כולל מערכות מאסטר, מכירה והתקנה של צילינדרים מכאניים, מכירה והתקנה של מנעולים אלקטרו מכאניים, שירותי פריצת דלתות בירושלים, קידוד ושכפול שלטים לחניונים בירושלים ואספקה של מגוון עשיר של מנעולי תליה ופתרונות רתק.

תחום מסחרי/תעשייתי
חברת המפתחן פועלת בתחום המנעולנות ללקוחות מהתחום התעשייתי והמסחרי בירושלים ומספקת מגוון מוצרים ושירותים למפעלים, חנויות, בתי עסק ועוד. לקוחותינו אשר חיפשו ומצאו מנעולן בירושלים, נהנים משירות ברמה גבוהה הכוללת: שכפול מפתחות מגוון, התקנת דלתות עם נעילות חכמות, התקנה ומכירה של סדרות מנעולים כולל מערכות מאסטר, מכירה והתקנה של צילינדרים מכאניים, מכירה והתקנה של מנעולים אלקטרו מכאניים, שירותי פריצת דלתות בירושלים, קידוד ושכפול שלטים לחניונים בירושלים ואספקה של מגוון עשיר של מנעולי תליה ופתרונות רתק.

 

slide

שלטים לרכב

שלט לרכב הונדה

שכפול מפתחות לרכב

פריצת רכבים בירושלים

פריצת רכב נעול

צילינדר אינטראקטיב+®Interactive

מנעולי צילינדר איטרקטיב

MT5® Top Security

צילינדר MT5® Top Security

1 כספות דיגיטליות עם לוח מקשים

כספות 

מנעול תליה מולטילוק סדרה סי א 

מנעולי תליה

 

סוגר הידראולי לדלתות כבדות במיוחד

סוגרי דלת הידראולים

עינית דיגיטאלית לדלת מולטילוק

עינית דיגיטלית לדלת

 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

דילוג לתוכן